HAKKIMIZDA

Tasarım İskele ve Kalıp Sistemleri

 
Tasarım  İskele   ve   Kalıp Sistemleri 1995 yılından bugüne  iskele ve kalıp sektöründe bir çok yeni patentli ürün geliştirerek  sektörde söz sahibi olmuş ve önemli bir konum yer edinmiştir.
 
Sizlerden aldığımız  güven ve  destek  ile  markalaşan Tasarım  İskele  ve  Kalıp Sistemleri, üstlenmiş  olduğu tüm taahhütleri yerine getirerek bunu kaliteli imalatla ve geliştirdiği ürünlerle başarıyla ortaya koymuştur.
 
Mühendislik  detaya  ve  teknik  personele daima önem veren firmamız, bunu aldığı ISO 9001, TSE ve TSEK belgeleri ile de kanıtlamıştır.
 
 

Kiralık İskele ve Destek

 

Kiralama ve  Satıln alma birimimiz projelerinize en uygun çözümü sunarak sizlere satış sonrası şantiye desteğini de vermekteyiz.
 
Bugüne kadar, gerçekleştirdiğimiz tüm projelerde temel ilkemiz; müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli imalat ve zamanında teslimat olmuştur. 16 yıllık tecrübemizle sizlerin hizmetindeyiz.
 
 Saygılarımızla

Üretimlerimizde kullanılan hammaddeler ve ürünlerimiz ISO 9001 kalite yönetim sistemlerine göre üretilmektedir.

Firmamız TSE-EN 12810-1, TSE-EN 12811-1, TSE-EN 12811-2 ve TSE-EN 12811-3 normlarına uygun olarak üretim yapmaktadır.

İskele ve Kalıp konusunda tecrübeli mühendislerimiz projelerinizin her aşamasında sizlere detaylı çözümler sunmaktadır.


Firmamız AR-GE çalışmaları geliştirerek tamamı kendi üretimi olan sistem ve ekipman üretimini kendi öz kaynakları ile gerçekleştirmektedir. 

SERTİFİKA VE BELGELER

Tasarım  İskele   ve   Kalıp Sistemleri 1995 yılından itibaren iskele ve kalıp sektöründe  bir  çok  yeni  patentli  ürün  geliştirmiş  ve  sektörde  söz  sahibi olmuştur.
 
Sizlerin   güveni  ve   desteği   ile   markalaşan  Tasarım   İskele  ve  Kalıp Sistemleri  üstlenmiş   olduğu,  tüm   taahhütleri  kaliteli  imalat  ve  ürünlerle başarıyla yerine getirmiştir.
 
Mühendislik  detay  ve  teknik  personele  önem  veren  firmamız, bunu aldığı ISO 9001, TSE ve TSEK belgeleri ile kanıtlamıştır.